Mobility HR

V rámci řešení projektu OP VVV Rozvoj kapacit pro výzkum a vývoj („HR Award“) se vyhlašuje interní výběrové řízení na obsazení pozice stáže vědecko-výzkumného pracovníka v zahraničí.
Obsah a cíl zahraniční cesty: navázání konkrétní spolupráce v oblasti chemických, materiálových a technologických oborů a vznik mezinárodních vědeckých sítí.
Destinace: Uznávaná zahraniční výzkumná nebo vzdělávací organizace, odborně příbuzná CPS. Preferovány budou mobility na organizace, které jsou hodnoceny v žebříčku THE (https://www.timeshighereducation.com/) do 600. pořadí.

Cílová skupina: výzkumní pracovníci CPS, doktorandi realizující své studium CPS

Podmínky výjezdu:
* Výjezd na 1 měsíc (31 dnů) * Realizace výjezdu (včetně návratu) do 30. 11. 2019.
* Počet míst: 3
* Náklady na zahraniční stáž (doprava, ubytování, stravné, vedlejší náklady) do výše 100.000 Kč (reálné náklady budou řádně vyúčtovány).
Přihlášky zasílejte do 30. 11. 2018 na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., předmět emailu: „Mobilita HR“. V kopii bude přihláška zaslána vedoucímu příslušné výzkumné skupiny.

Přihláška musí obsahovat následující údaje:
1. Jméno a příjmení uchazeče, výzkumnou skupinu
2. Destinace
3. Předpokládaný termín mobility
4. Motivační dopis - popis účelu cesty a její konkrétní přínos pro CPS v souladu s projektem OP VVV (rozsah ½ strany A4)
5. Předběžnou kalkulaci nákladů na dopravu, ubytování, případně vedlejší výdaje
Uchazeči mají za povinnost před odesláním přihlášky informovat příslušného vedoucího skupiny, jehož souhlas je nezbytný pro realizaci mobility.

Kontakty

Vedení
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright 2017 © Centrum polymerních systémů. Všechna práva vyhrazena
Dodavatel webu: Digitální #agentura Weboo