Kariéra

Aktuální výběrová řízení

Výběrové řízení na pracovních pozic vědeckých pracovníků a postdoktorandů pro Centrum polymerních systémů
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic vědeckých pracovníků a postdoktorandů pro Centrum polymerních systémů
Požadavky:
• akademicko-vědecký titul min. Ph.D. v oboru přírodních nebo technických věd,
• schopnost samostatné tvůrčí práce a současně schopnost aktivně se zapojit do práce v badatelském týmu,
• znalost anglického jazyka,
• prokazatelné výsledky v oblasti v oblasti základního anebo aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje,
• znalost práce na PC (Microsoft Office), znalost práce se specializovanými vědeckými software výhodou,
• morální a občanská bezúhonnost.

Náležitosti přihlášky:
• stručný životopis;
• stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti včetně přehledu absolvovaných stáží;
• přehled výstupů VaV, ve kterých byl uchazeč autorem nebo spoluautorem;
• doklady o ukončeném vzdělání, tzn. kopie dokumentů dokládající ukončené doktorské studium na univerzitě v ČR nebo srovnatelný titul na zahraniční univerzitě
Předpokládaný nástup: dohodou

Motivační dopis s profesním životopisem zasílejte do 2. 2. 2018 na adresu:
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
personální odbor,
Lubomíra Šustková,
nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

CPS si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Výběrové řízení na obsazení pracovních pozic technický projektový pracovník pro Centrum polymerních systémů

vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic technických projektových pracovníků pro laboratoře (chemické, biologické, zpracování plastů a pryže).
Požadavky:
• VŠ vzdělání technického směru,
• odpovědnost, samostatnost, pečlivost,
• znalost práce na PC,
• schopnost individuální práce i práce v týmu,
• znalost angličtiny.

Náplň práce:
• zabezpečení technických prací v laboratořích (odborná obsluha přístrojů, servisní měření pro výzkumné týmy, optimalizace nových metod pro dané přístroje)
• zpracovávání související dokumentace (přístrojová dokumentace a protokoly o zkouškách)
• správa a údržba zařízení a vybavení laboratoře.

Přihlášky s profesním životopisem zasílejte do 2. 2. 2018 na adresu:

760 01 Zlín

Centrum polymerních systémů si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Centrum polymerních systémů hledá nové výzkumné pracovníky se specializací relevantní se zaměřením centra. Požadujeme VŠ vzdělání, titul minimálně Ph.D. nebo předpoklady pro jeho brzké získání.

Brigády

Centrum polymerních systémů nabízí možnost brigád pro studenty bakalářských a magisterských studijních programů. Nabízíme adekvátní finanční ohodnocení, práci na zajímavých projektech. Pracovní dobu uzpůsobíme dle rozvrhu studenta. Spolupráce nesmí být na úkor výuky.

V případě zájmu prosím vyplňte kontaktní formulář

Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 10.0 MB

    Doktorské programy

    Centrum polymerních systémů realizuje dva celoškolské doktorské studijní programy:

    P3924
    Materiálové vědy a inženýrství,
    obor 3911V040 Biomateriály a biokompozity

    P3972
    Nanotechnologie a pokročilé materiály,
    obor 3942V006 Nanotechnologie a pokročilé materiály.

    Kontakty

    Vedení
    Realizační týmy

    +420 734 262 658